• Türkçe
  • English

Hakkımızda

Ahmet Arif Şimşek Hukuk Bürosu, fikri ve sınai mülkiyet, ticaret ve iş hukuku uyuşmazlıkları başta olmak üzere özel hukuk uyuşmazlıklarında ve idare/vergi hukuku uyuşmazlıklarında uzmanlaşmıştır.

Kurucu Ahmet Arif Şimşek, meslek hayatının başından beri uyuşmazlıklar ile birlikte birçok Türk ve Yabancı şirkete hukuki danışmanlık hizmeti vermiş, birçok devralma ve birleşme projelerinde yer almıştır. Uzun yıllar boyunca medya ve komünikasyon sektörünün önde gelen şirketlerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermiştir.

Ayrıca, Türk Patent ve Marka Kurumu siciline kayıtlı bir marka vekili olarak marka başvuruları, itirazları ve sair işlemlerde mesleki birikim sahibidir. Ahmet Arif Şimşek Hukuk Bürosu bünyesinde, 10 yılı aşkın mesleki tecrübesini, Türk ve Yabancı müvekkillerine destek vermek amacıyla sunmaktadır.

Misyonumuz, Türkiye çapında birlikte çalıştığımız elliden fazla avukat ve hukuk bürosu ile ayrıca tüm hukuk dallarında destek veren akademisyen danışmanlarımız ile en etkin hukuki hizmeti vermektedir.